Kurumsal

Doğaya Saygı

Ekolojik dengeyi göz önünde bulundurarak üretiğimiz ürünlerimiz hizmetinizde...

Geniş Ürün Yelpazesi

OPP/CPP, Metalize Poşetler, Market Poşetleri, Ekmek Poşetleri, Eczane Poşetleri, Mağaza Poşetleri, Kargo Poşetleri, Tekstil Poşetleri

Neden Biz?

Deneyimli kadro, kaliteli üretim ve zamanında teslimat...

Ensarbey Ambalaj

Sizler de Ensarbey Ambalajin ayrıcalıklı müşterileri arasında yer alarak, büyük emekler sonucunda ortaya çıkardığınız ürünlerinizi kendi müşterilerinize iletirken hijyenik ve kaliteli ambalajlar kullanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ensarbey Ambalaj aynı zamanda yenilikleri ve farklılıkları takip eden yapısıyla alışılagelmiş ambalajlama algısının dışında paketleme çözümleri sunarak ülkemizin ve dünyanın "Ambalajlanmamış Gıda Kalmasın hedefine ulaşmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedefimiz aynı zamanda kuruluş amaçlarımızdan birisi olan "Sosyal Sorumluluk hedefine hizmet etmektedir.

Misyonumuz

İnsani değerleri ve çevre bilincini öncelikleri olarak belirleyerek, yüksek kalitede, tüketici beklentilerini göz önünde bulunduran, mamulleri talep edilen zaman diliminde teslim eden ve müşteri odaklı bir tasarım, üretim ve teslim sürecine sahip olmak.

Vizyonumuz

Ambalaj sektördeki yenilikleri takip edip üretim süreçlerini bu doğrultuda yenileyen, müşterilerinin talepleri doğrultusunda ürün yelpazesini sürekli geliştiren bir ve küresel ambalaj trendinin ülkemizdeki öncü firması olmak.

Kalite Politikamız

Dayanıklılık, çeşitlilik, uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti kavramlarını üretiminin temeline koyan Ensarbey Ambalaj, müşterilerinin beklentilerine uygun üretim yapmakta ve müşterilerinin ihtiyaç duyduğu zaman dilimi içerisinde teslimatı yapmaktadır.

KİMLERLE ÇALIŞTIK

Müşterilerimiz

Kırgöz Tavukçuluk
Hamurun 50 Tonu
Battalbey Çiğköfte
Komagene Çiğköfte
Sultanahmet Köftecisi
Oses Çiğköfte